Helios Red - Vložení obrázku do uživatelského formuláře

Z Asseco Solutions
Přejít na: navigace, hledání
groups: lcs ; lcseditor ; partner (ro) ; translator (ro) ; customer (ro) ; anonymous (ro) ;Pokud při vytváření vlastního formuláře (modul Správa systému, volba Pomocné práce/ Editace formulářů) vkládáte na formulář obrázek (ovládací prvek sestavy „Obrázek/Vázaný objekt OLE“), je nutné použít jeden z následujících způsobů zadání cesty k obrázku:

a) Zadat jako Typ zdroje „Soubor s obrázkem“ a vyhledat cestu v poli Zdroj. V tomto případě musí být obrázek uložen v hlavním adresáři Helios Red, pokud zadáte cestu jinam, nebude tisk do formuláře správně fungovat
Typ zdroje
b) Zadat jako Typ zdroje „Výraz nebo proměnná“. Do pole Zdroj je pak nutné zadat cestu k obrázku v uvozovkách, např. "C:\ASol\Helios_Red.Test\Graphics\obrazek.bmp“. Je také možné zadat cestu do některého z podadresářů Helios Red s využitím proměnné ap_cesta, což je globální proměnná obsahující cestu do hlavního adresáře Helios Red. Např. m.ap_cesta+"\Graphics\obrazek.bmp". Cestu je nutné zapsat ručně nebo nakopírovat, výběrové okno není u této možnosti k dispozici.
Typ zdroje


Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Poradna Helios Red
Nástroje
další nástroje
Tisk/export