Helios Red - Mzdy - Ukončení podpory protokolu TLS 1.0 a 1.1 na portálu ČSSZ

Z Asseco Solutions
Přejít na: navigace, hledání
groups: lcs ; lcseditor ; partner (ro) ; translator (ro) ; customer (ro) ; anonymous (ro) ;


Česká správa sociálního zabezpečení oznámila ukončení podpory protokolu TLS 1.0 a 1.1 na portálu VREP k 31.12.2017 a od 1.1.2018 bude podporován pouze protokol TLS 1.2. Podrobnosti o této změně zveřejnila ČSSZ na svém webu.

Co to znamená v Heliosu Red?
Helios Red komunikuje s portálem VREP v modulu Mzdová evidence a Personalistika při odesílání e-Podání (např. Přehled o výši pojistného, Oznámení o nástupu / skončení zaměstnání, Evidenční listy důchodového pojištění a další) a je na tuto změnu připraven.
Použití protokolu TLS 1.2 je ovšem závislé i na podpoře v operačním systému. Garantujeme funkčnost na počítačích s Windows 7 a vyšším (nebo Windows Server 2008 R2 a vyšším) s podmínkou, že je nutné přeinstalovat Runtime Visual FoxPro, který stáhnete zde.

Při provozu na nepodporovaných operačních systémech (např. Windows XP, Windows Vista) nemůžeme garantovat funkčnost komunikace s portálem VREP. Pokud odesíláte e-Podání na portál ČSSZ z počítače s nepodporovaným systémem Windows, doporučujeme systém Windows aktualizovat.


Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Poradna Helios Red
Nástroje
další nástroje
Tisk/export