Helios Red - Chybné zobrazení diakritiky

Z Asseco Solutions
Přejít na: navigace, hledání
groups: lcs ; lcseditor ; partner (ro) ; translator (ro) ; customer (ro) ; anonymous (ro) ;

Je potřeba změnit nastavení jazyka Windows pro programy nepodporující kód Unicode. Toto nastavení je většinou potřeba nastavit v jiných Windows než českých.

Windows 8 a vyšší

Ovládací panely / Oblast / záložka Správa / sekce Jazyk pro programy nepodporující kód Unicode / tlačítko Změnit místní nastavení systému / vyberete Čeština (Česká republika). Pokud tam toto nastavení už je, změňte ho na něco jiného, např. Angličtinu, restartujte počítač, nastavte Češtinu a opět restartujte počítač. Pak by už měla být diakritika v Heliosu Red v pořádku.

Windows 8 a vyšší

Windows 7

Ovládací panely / Oblast a jazyk / záložka Správa / sekce Jazyk pro programy nepodporující kód Unicode / tlačítko Změnit místní nastavení systému / vyberete Čeština (Česká republika). Pokud tam toto nastavení už je, změňte ho na něco jiného, např. Angličtinu, restartujte počítač, nastavte Češtinu a opět restartujte počítač. Pak by už měla být diakritika v Heliosu Red v pořádku.

Windows 7

Windows XP

Ovládací panely / Místní a jazykové nastavení / záložka Upřesnit / sekce Jazyk pro programy nepodporující kód Unicode / vyberete Čeština. Pokud tam toto nastavení už je, změňte ho na něco jiného, např. Angličtinu, restartujte počítač, nastavte Češtinu a opět restartujte počítač. Pak by už měla být diakritika v Heliosu Red v pořádku.

Windows XP

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Poradna Helios Red
Nástroje
další nástroje
Tisk/export