Helios Red - Aktualizace programů z webu

Z Asseco Solutions
Přejít na: navigace, hledání
groups: lcs ; lcseditor ; partner (ro) ; translator (ro) ; customer (ro) ; anonymous (ro) ;


Tento článek popisuje aktualizaci registrované placené verze Helios Red. Pokud používáte některou verzi Helios Red zdarma, její aktualizaci provedete pomocí tohoto článku.


V programu je dostupná funkce "Aktualizace z webu" (na Úvodní obrazovce programu ikonka Stáhnout aktualizace nebo v modulu Správa systému / menu Instalace / Instalace update verzí / z webu). Jedná se o aktualizaci jednotlivých modulů přímo ze spuštěného programu.

Můžete se také podívat na tento videonávod, který Vás provede aktualizací programu.


Pokud ale nemáte počítač s Heliosem Red připojený k Internetu, můžete využít následující možnosti:

1. První jednodušší možností je stáhnout Update ze stránek aktualizačního serveru pomocí odkazu:

  • http://red.helios.eu/update_red.asp?regcis=vaše_registrační_číslo (místo vaše_registrační_číslo zadejte registrační číslo Heliosu Red)
  • na těchto stránkách se vygeneruje odkaz pro stažení souboru s kompletním Update pro Vaše registrační číslo
  • soubor stáhněte a uložte do počítače a rozbalte (např. pomocí průzkumníka Windows, je zazipovaný metodou CAB) do nějaké pracovní složky
  • rozbalené soubory nakopírujte např. na USB flash disk a přeneste na počítač, kam chcete Update nainstalovat
  • v Heliosu Red v modulu Správa systému / menu Instalace / Instalace update verzí / z webu / Instalovat stažený Update a následně vyberte složku kde máte umístěny soubory se staženým Update


2. Druhou možností je stáhnout update z Heliosu Red na počítači, který je připojený k internetu a stažený update přenést na počítač nepřipojený k internetu.

  • na počítač připojený k Internetu nainstalujte z instalačního balíčku staženého z FTP nebo z instalačního CD jen jádro - při instalaci zvolte Registrovaná verze / Odsouhlaste obchodní podmínky / zvolte "Pouze jádro aplikace". Nainstaluje se pouze modul Správa systému.
  • z modulu Správa systému stáhněte update vybraných modulů běžným postupem, ale po stažení update z webu neprovádějte instalaci stažených verzí
  • stažená verze je uložena v hlavním adresáři aplikace v podadresáři UPDATE\<vaše_registrační_číslo>, staženou verzi nakopírujte na libovolné médium (CD, flash)
  • na počítač s instalací Heliosu Red nainstalujte update pomocí volby "...z webu", použijte tlačítko "Instalovat stažený update" (zadáváte cestu ke staženým souborům).Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
Poradna Helios Red
Nástroje
další nástroje
Tisk/export