Hlavná stránka

Z Asseco Solutions
Prejsť na: navigácia, hľadanie

HELIOS ORANGE

Vítajte na dokumentačnom portáli produktu Helios Orange.


Tu uložené informácie sú určené všetkým užívateľom systému Helios Orange.

  • Dokumentácia je členená do kategórií podľa obsahu. Hľadať informácie je možné výberom kategórie a následne výberom článku v abecedne triedenom prehľade. Každá kategória modulu obsahuje mimo abecedného zoznamu aj stránku s obsahom, v ktorom sú témy triedené rovnako ako v systéme Helios Orange. Ďalšou možnosťou je fulltextové vyhľadávanie, bližší popis hľadania nájdete tu.
  • Pokiaľ sa niektorý článok vzťahuje len k jednej legislatíve, potom v jeho názve je táto informácia obsiahnutá - meno článku končí kódom štátu (napr. Mzdové období - Mzdy (CZ) pre českú legislatívu, Mzdové obdobie - Mzdy (SK) pre slovenskú legislatívu). Články bez uvedenia kódu štátu sa vzťahujú ku všetkým legislatívam (jedná sa o funkcionality nepostihnuté legislativnymi odlišnosťami).
  • Dokumentácia je postupne tvorená vo viacerých jazykoch, česká verzia je v tejto chvíli najobsiahlejšia. Pri stránkach preložených do iných jazykov nájdete na konci hlavného menu v ľavej časti obrazovky preklik do dokumentácie v iných jazykoch.
  • Dokumentáciu off-line v pdf si môžete vytvoriť sami pomocou editora kníh - viac nájdete v článku Nápoveda:Knihy.


Poradňa
žiadne podkategórie.


Osobné nástroje
Menné priestory
Varianty
Operácie
V iných jazykoch
Navigácia
dokumentácia
návody a tipy
interná dokumentácia
Nástroje
ďalšie nástroje
Tlačiť/exportovať