Důležité:
POZOR! Od verze 2.0.2019.0900 se zavádí funkcionalita Kmenové karty výrobních čísel (VČ):

  • Aktualizační skript z verzí nižších než 2.0.2019.0900 zajišťuje generování kmenových karet výrobních čísel do nové tabulky TabVyrCK dle nejdříve založeného stavu VČ v tabulce TabVyrCS.
  • Na databázích, kde se ve velkém rozsahu zadávají VČ (tj. s počty stavů VČ řádově ve stovkách tisíc), může aktualizace trvat déle. Počítejte s tím při plánování updatu z verzí nižších než 2.0.2019.0900.
  • Podrobnosti k funkcionalitě naleznete v Poradně.

Nápověda:Přejmenování stránky

Z Asseco Solutions
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
m
m
 
Řádka 4: Řádka 4:
  
 
  Právo přesouvat a mazat mají vybrané skupiny uživatelů. Pokud nemáte možnost přesunu a mazání, obraťte se na [[Asseco Solutions:Správci|správce]].
 
  Právo přesouvat a mazat mají vybrané skupiny uživatelů. Pokud nemáte možnost přesunu a mazání, obraťte se na [[Asseco Solutions:Správci|správce]].
 +
 +
[[Kategorie:Nápověda|{{PAGENAME}}]]

Aktuální verze z 28. 7. 2016, 15:39

Systém wiki zná pojem přejmenování jako přesun článku. Přesun je realizován jako přesměrování jednoho jména článku na jiné s tím, že původní odkaz na staré jméno článku funguje dále a zároveň funguje i odkaz s novým jménem.

Původní články s přesměrováním se budou až na výjimky mazat. Výjimky a důvody pro zachování původního článku je třeba dohodnout se správci.

Právo přesouvat a mazat mají vybrané skupiny uživatelů. Pokud nemáte možnost přesunu a mazání, obraťte se na správce.
Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
dokumentace orange
dokumentace easy
společné návody a tipy
interní dokumentace
Nástroje
další nástroje