Důležité:
POZOR! Od verze 2.0.2019.0900 se zavádí funkcionalita Kmenové karty výrobních čísel (VČ):

  • Aktualizační skript z verzí nižších než 2.0.2019.0900 zajišťuje generování kmenových karet výrobních čísel do nové tabulky TabVyrCK dle nejdříve založeného stavu VČ v tabulce TabVyrCS.
  • Na databázích, kde se ve velkém rozsahu zadávají VČ (tj. s počty stavů VČ řádově ve stovkách tisíc), může aktualizace trvat déle. Počítejte s tím při plánování updatu z verzí nižších než 2.0.2019.0900.
  • Podrobnosti k funkcionalitě naleznete v Poradně.

Mzdy - vyúčtování zálohové a srážkové daně - Změny 2020

Z Asseco Solutions
(Rozdíly mezi verzemi)
Přejít na: navigace, hledání
Dagmar.mayerova (diskuse | příspěvky)
(Založena nová stránka: <accesscontrol>lcs,,lcseditor,,partner(ro),,translator(ro),,customer(ro),,anonymous(ro),,</accesscontrol> ===Verze 2.0.2020.0200 ze dne 5.2.2020=== {{New|V příloze…)

Aktuální verze z 7. 2. 2020, 10:47

groups: lcs ; lcseditor ; partner (ro) ; translator (ro) ; customer (ro) ; anonymous (ro) ;


Verze 2.0.2020.0200 ze dne 5.2.2020

Novinka V příloze souhrnných údajů o zaměstnancích bylo upraveno načítání dokladu totožnosti. Pokud není vyplněn pas, doplní se číslo občanského průkazu, pokud i to není, zůstane hodnota prázdná. S tím jsou spojeny hodnoty typu dokladu a státu vydání. Kde se nastaví P-pas nebo I-průkaz totožnosti a stát vydání dle pasu nebo v případě občanského průkazu stát z adresy trvalého bydliště.


Novinka Možnost editace v editoru položky Sl. 19. - Výkon práce


Novinka Tiskové formuláře jsou přejmenovány bez viditelnosti verzí dokumentů. Verze jsou pak viditelné pouze v patičce vytisknutého dokumentu a jsou aktuálně platné.


Oprava Upraveny chyby v zobrazení tiskového formuláře pro Vyúčtování srážkové daně. Jednalo se o nezobrazení hodnot na pozici miliónů ve sloupcích mělo být a bylo odvedeno.
Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
dokumentace orange
dokumentace easy
společné návody a tipy
interní dokumentace
Nástroje
další nástroje
Tisk/export