Důležité:
POZOR! Od verze 2.0.2019.0900 se zavádí funkcionalita Kmenové karty výrobních čísel (VČ):

  • Aktualizační skript z verzí nižších než 2.0.2019.0900 zajišťuje generování kmenových karet výrobních čísel do nové tabulky TabVyrCK dle nejdříve založeného stavu VČ v tabulce TabVyrCS.
  • Na databázích, kde se ve velkém rozsahu zadávají VČ (tj. s počty stavů VČ řádově ve stovkách tisíc), může aktualizace trvat déle. Počítejte s tím při plánování updatu z verzí nižších než 2.0.2019.0900.
  • Podrobnosti k funkcionalitě naleznete v Poradně.

Účetní deník celkem - Účetnictví

Z Asseco Solutions
Verze z 18. 11. 2011, 15:44; Jana.krapkova (diskuse | příspěvky)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání
groups: lcs ; lcseditor ; partner (ro) ; translator (ro) ; customer (ro) ; anonymous (ro) ;

Přehled Účetní deník celkem je přehledem všech účetních dokladů bez ohledu na to, ve kterém druhu účetních dokladů se nacházejí. Jsou zde obsaženy i doklady počátečního stavu, popř. koncového stavu. V případě nastavení třídění dle data případu (pořízení) dostanete tzv. klasický účetní deník, kde jsou jednotlivé účetní doklady seřazeny chronologicky za sebou.

Přehled Účetní deník celkem slouží k prohlížení zápisů účetních dokladů a k získání přehledů za všechny doklady v třídění podle vašich potřeb - například podle jednotlivých účtů, útvarů, zakázek apod. Zobrazení přehledu si můžete přizpůsobit dle vašich potřeb (viz kapitola Nastav).

Chronologický přehled účetních dokladů otevřete takto: Ve stromové struktuře přehledů zvolíte Účetnictví, Účetní deník, Účetní deník celkem. Otevře se chronologický přehled všech účetních dokladů.

Upozornění V chronologickém přehledu nelze vytvářet nové účetní doklady. Účetní doklady lze pouze opravovat a mazat.

Práce s přehledem Účetní deník celkem je stejná jako práce s přehledem v deníku v jednotlivých sbornících. Chybí zde pouze akce související s pořizováním nového dokladu. Po stisku pravého tlačítka myši se zobrazí menu Místní nabídka.

další

Za obsah tohoto článku odpovídá Jakub Ryšavý, máte-li k obsahu připomínky, pošlete nám mail
Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
dokumentace orange
dokumentace easy
společné návody a tipy
interní dokumentace
Nástroje
další nástroje
Tisk/export