Založení nového Projektu - Projekty

Z Asseco Solutions
Přejít na: navigace, hledání
groups: lcs (ro) ; lcseditor ; partner ; translator (ro) ; customer (ro) ; anonymous (ro) ;
Příklad Postup pro založení nového Projektu

Cílem tohoto příkladu je popsat souhrn kroků, které je nutno udělat pro správné založení prvního Projektu. V závorkách jsou uváděny modelové údaje.


Globální číselníky

Jestliže zatím nemáte žádná data vztahující se k oběhu zboží v Helios Orange, jsou následující kroky nutné. V opačném případě se dá předpokládat, že můžete přeskočit tuto část, jelikož již základ máte hotov, a pokračovat bodem nový projekt. Rozhodně body překontrolujte.

Pokud ještě nemáte definovanou základní organizační strukturu firmy, je dobré začít zde a vložit alespoň 1 záznam s vhodnými údaji (Středisko 001, Závod 001).

Jestliže si nepřejete fakturovat a za personální zdroje budete považovat zaměstnance, nikoli firmy, pak vyplňovat nemusíte. (Ladící firma)

  • Číselníky - Zaměstnanci

Není nutno pro správný chod Projektů zadávat jakékoli údaje, pouze pro Vaši přehlednost zde můžete zadefinovat zaměstnance pro budoucí použití v personálních zdrojích. Proto zadefinujte alespoň dva zaměstnance pro názornost. (Ferda Mravenec a Brouk Rychlík)

Standardně musí být zadáno alespoň jedno globálně platné období a otevřené. (2005)

  • Pomocné číselníky - DPH

Stačí pro platné období v číselníku zvolit funkci Generovat standardní sazby.

Zalozeni noveho Projektu - Projekty1.gif


Nový projekt

Nyní máte splněn základ pro práci s modulem Projekty a můžete vybráním ze základní stromové struktury Helios Orange vybrat položku Projekty - Projekty a zde stisknout tlačítko Nový <F2> a založit tak nový Projekt. (1, Priklad projektu)

další

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
dokumentace orange
dokumentace easy
společné návody a tipy
interní dokumentace
Nástroje
další nástroje
Tisk/export