Důležité:
POZOR! Od verze 2.0.2019.0900 se zavádí funkcionalita Kmenové karty výrobních čísel (VČ):

  • Aktualizační skript z verzí nižších než 2.0.2019.0900 zajišťuje generování kmenových karet výrobních čísel do nové tabulky TabVyrCK dle nejdříve založeného stavu VČ v tabulce TabVyrCS.
  • Na databázích, kde se ve velkém rozsahu zadávají VČ (tj. s počty stavů VČ řádově ve stovkách tisíc), může aktualizace trvat déle. Počítejte s tím při plánování updatu z verzí nižších než 2.0.2019.0900.
  • Podrobnosti k funkcionalitě naleznete v Poradně.

Verze 2.0.2018.0901 - Změny 2018

Z Asseco Solutions
Přejít na: navigace, hledání
groups: lcs ; lcseditor ; partner (ro) ; translator (ro) ; customer (ro) ; anonymous (ro) ;


Obsah

Banka

Novinka V globálních konstantách Banka - Bankovní výpisy - Účtování umožněno zadání "Účet pro převody mezi vlastními BÚ" i přenosem z číselníku účtů.


Servis

Oprava Modul Servis - Dispečink - Zakázky: Při přidání záznamu tlačítkem Nový, nebo editaci tlačítkem Oprava došlo ukončení programu s chybou Access Violation. Opraveno.


Účetnictví

Oprava Opravena chyba při samovyměření, rozúčtování a tisku hlavní knihy.

Sloupec "RucniPomerKoef" doplněn do procedur samovyměření, rozúčtování a do dočasných tabulek pro tisk hlavní knihy. Pro okamžitou pomoc je k dispozici opravný HQL skript.


Výroba

Oprava Při uložení záznamu v editoru evidence operací docházelo k zobrazení chybové hlášky o neexistujícím sloupci - opraveno.
Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
dokumentace orange
dokumentace easy
společné návody a tipy
interní dokumentace
Nástroje
další nástroje
Tisk/export