Stav skladu - Sklad zvířat

Z Asseco Solutions
Přejít na: navigace, hledání
groups: lcs (ro) ; lcseditor ; partner ; translator (ro) ; customer (ro) ; anonymous (ro) ;


Z pohledu Karet zvířat se nad standardním přehledem stavu skladu nachází akce Zrychlené založení pohybů, jenž je detailněji popsáno v dokumentaci Skladu zvířat.

Zrychlené založení pohybů

Akci spustíte nad označeným řádkem, čímž v podstatě určíte pro kterou kategorii má být zrychlený pohyb založen. V nabídnutém editoru je nutno doplnit požadovanou Řadu dokladu a ostatní položky.

Zrychlené pohyby

Stav skladu - Sklad zvirat1.gif


Pokud vybraná řada dokladu, která určuje druh pohybu (příjem, výdej atd.) a kategorie zvířete má definováno, že vyžadují Kartu zvířete, potom se zpřístupní následující políčka.

Identifikační číslo

Označuje identifikaci Karty zvířete a odkazuje se do číselníku Karet zvířat. Pokud je pole aktivní musíte jej vyplnit a počet kusů musí být roven 1.

Kód události

Jestliže máte kód události přednastaven na pohybu kategorie, systém Helios Orange jej doplní automaticky z pevného číselníku kódů událostí. Tento kód můžete také změnit a ignorovat tak přednabídnutou událost.

Není-li pro danou řadu a kategorii Karta zvířete vyžadována Karta zvířete, zůstávají kolonky identif. číslo a kód události neaktivní.

Stisknutím tlačítka Uložit <ENTER>, vygenerujete doklad zboží s příslušnou položkou

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
dokumentace orange
dokumentace easy
společné návody a tipy
interní dokumentace
Nástroje
další nástroje
Tisk/export