Důležité:
POZOR! Od verze 2.0.2019.0900 se zavádí funkcionalita Kmenové karty výrobních čísel (VČ):

  • Aktualizační skript z verzí nižších než 2.0.2019.0900 zajišťuje generování kmenových karet výrobních čísel do nové tabulky TabVyrCK dle nejdříve založeného stavu VČ v tabulce TabVyrCS.
  • Na databázích, kde se ve velkém rozsahu zadávají VČ (tj. s počty stavů VČ řádově ve stovkách tisíc), může aktualizace trvat déle. Počítejte s tím při plánování updatu z verzí nižších než 2.0.2019.0900.
  • Podrobnosti k funkcionalitě naleznete v Poradně.

Propojení s právním systémem CODEXIS - Rozšiřující moduly

Z Asseco Solutions
Přejít na: navigace, hledání
groups: lcs (ro) ; lcseditor ; partner ; translator (ro) ; customer (ro) ; anonymous (ro) ;

Úvod

Jedná se o plugin, jehož pomocí lze spustit právní systém CODEXIS® přímo z Helios Orange a zobrazit požadovaný dokument.

Pro správnou funkčnost pluginu je třeba mít nainstalován program CODEXIS®.


Otevření dokumenů

Po instalaci pluginu do Helios Orange se nad vybranými přehledy zobrazí po stisku pravého tlačítka myši nabídka „Právní předpisy - CODEXIS®“

Otevřít


Po stisku volby „Zobrazit“ se spustí plugin s vybranými dokumenty k danému přehledu.

Otevřít


V okně pluginu lze nyní vybrat příslušný dokument, označit ho a po dvojkliku myší na označený dokument, nebo stisku tlačítka „Otevřít“, se spustí program CODEXIS® a otevře vybraný dokument.

Zobrazit


Pokud v přehledu není požadovaný dokument, existuje v pluginu možnost spustit CODEXIS® standardním způsobem a dokument potom vyhledat pomocí nástrojů právního systému CODEXIS®.

Zobrazit


Instalace a nastavení

Pro bezchybné užívání musí být nastavena cesta k programu CODEXIS®. Toto je možno provést v modulu „Nástroje přizpůsobení – Externí akce“, přes pravé tlačítko myši nad kterýmkoliv záznamem a volbou „Speciální pluginy“.

Nastavení


Tato volba spustí okno se všemi nainstalovanými pluginy. Zde je třeba vybrat plugin „Propojení s právním systémem CODEXIS®“ a přes pravé tlačítko myši vybrat volbu „Konfigurace“.

Nastavení


Spustí se konfigurační okno pluginu.

Nastavení

Cesta k programu CODEXIS® - zde je nutno doplnit místo, ze kterého se CODEXIS® spouští. Tato volba je pro všechny uživatele stejná. Pokud je Helios Orange používán v počítačové síti, je třeba mít také CODEXIS® nainstalován do sítě takovým způsobem, aby ho všichni uživatelé spouštěli ze stejného místa.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
dokumentace orange
dokumentace easy
společné návody a tipy
interní dokumentace
Nástroje
další nástroje
Tisk/export