Důležité:
POZOR! Od verze 2.0.2019.0900 se zavádí funkcionalita Kmenové karty výrobních čísel (VČ):

  • Aktualizační skript z verzí nižších než 2.0.2019.0900 zajišťuje generování kmenových karet výrobních čísel do nové tabulky TabVyrCK dle nejdříve založeného stavu VČ v tabulce TabVyrCS.
  • Na databázích, kde se ve velkém rozsahu zadávají VČ (tj. s počty stavů VČ řádově ve stovkách tisíc), může aktualizace trvat déle. Počítejte s tím při plánování updatu z verzí nižších než 2.0.2019.0900.
  • Podrobnosti k funkcionalitě naleznete v Poradně.

Manažerské rozhraní - Změny 2015

Z Asseco Solutions
Přejít na: navigace, hledání
groups: lcs ; lcseditor ; partner (ro) ; translator (ro) ; customer (ro) ; anonymous (ro) ;


Verze 2.0.2015.1100 ze dne 25.11.2015

Novinka Do oblasti Helios Controlling byly přidány 4 funkce:

Sklady a fakturace : IQDSSKLADFAK(Hodnota; Kumulace; [Spec.par.])

Vrací zvolenou sumu hodnot příslušného datového skladu za zboží a služby za zvolený časový interval podle organizací, zakázek, nákladových okruhů, vozidel a zaměstnanců. Záleží i na nastavení definice příslušného datového skladu - selekce a agregace.


Pokladní prodej : IQDSPOKLPROD(Hodnota; Kumulace; [Spec.par.])

Vrací zvolenou sumu hodnot příslušného datového skladu za zboží a služby za zvolený časový interval podle organizací, zakázek, nákladových okruhů, vozidel a zaměstnanců. Záleží i na nastavení datového skladu - selekce a agregace.


Účetní deník : IQDSDENIK(Hodnota; Kumulace; [Spec.par.])

Vrací zvolenou sumu hodnot příslušného datového skladu z účetního deníku za zvolený časový interval podle organizací, útvarů, zakázek, nákladových okruhů, vozidel a zaměstnanců. Záleží i na nastavení datového skladu - selekce a agregace.


Mzdy : IQDSMZDY(Hodnota; Kumulace; [Spec.par.])

Vrací zvolenou sumu mezd, hodin nebo dnů příslušného datového skladu za zvolený časový interval podle zaměstnanců, útvarů, zakázek, nákladových okruhů a vozidel. Záleží i na nastavení datového skladu - selekce a agregace.

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
dokumentace orange
dokumentace easy
společné návody a tipy
interní dokumentace
Nástroje
další nástroje
Tisk/export