Helios Store - Společné kapitoly

Z Asseco Solutions
Přejít na: navigace, hledání
groups: lcs ; lcseditor ; partner (ro) ; translator (ro) ; customer (ro) ; anonymous (ro) ;


Upozornění Od verze 2.0.2011.0601 je nová funkcionalita pro stahování nových verzí a doplňkových řešení a to Helios Store. Tato funkcionalita nahrazuje volbu "Stáhni z webu nejnovější verzi".
Aktualizace Helios Orange
Tip Helios Store slouží k informacím o verzích a instalacím nových verzí Helios Orange a doplňkových řešení. Pomocí Helios Store lze dokupovat volitelné doplňky a do budoucna například i formuláře, externí atributy, externí akce a jiné. Stejně tak lze ze Store stáhnout veškeré úpravy na míru, které pro Vás připravují konzultanti.

Helios Orange

V tomto okně vidíte aktuálně nainstalovanou verzi Helios Orange a verzi k dispozici ke stažení na webu. Pokud je instalovaná verze nižší než je na webu, je možné zaškrtnout pole stáhnout novou verzi. Zaškrtnutím tohoto pole se aktivuje tlačítko Instalovat. Pokud v dané instalaci Helios Orange jsou přihlášeni jiní uživatelé, je aktivní tlačítko "Monitor". Takto lze zkontrolovat, kdo má Helios Orange spuštěn. Přes odkaz Změny ve verzích se dostanete k popisu změn, které byly v programu v daných verzích a modulech provedeny.


V dolní části okna jsou zveřejňovány důležité technické informace k dané instalaci. Například informace k MS SQL a jiné. Případně je zde upozornění, pokud uživatel nemá k aktualizaci práva.


Na dalších záložkách je možné vybírat a následně instalovat doplňková řešení do Helios Orange. Jednotlivá řešení je možné stahovat buď z aktuální verze programu, případně od konkrétní verze programu. Tím pádem není nutné u některých pluginů stahovat nejprve aktuální verzi programu. Položky lze přidávat buď jednotlivě přes Přidat, nebo kompletní přehled přes Přidej vše. Na hlavičce jednotlivých záložek je zároveň vidět, zda není ke stažení aktuální verze pluginu atd.

V okně jsou vidět i doporučení týkající se stažení aktuálního Service Packu (SP) nebo ukončení podpory SQL.


V případě, že se stahuje aktuální verze Helios Orange, dochází k ukončení programu a updatu souborů. Pokud se pouze instaluje některý z doplňků, pak v případě nutnosti je program po dokončení instalace sám restartován.

Součásti distribuce

Součásti distribuce

Na této záložce je možné stáhnout doplňující řešení do distribuční verze Helios Orange, které nebyly součástí instalačního balíku. Například formuláře, sestavy a jiné.

Nastavte se na vybrané doplňky a zmáčkněte v záhlaví tlačítko "Přidat". Následně se zaktivuje tlačítko "Instalovat" v pravém dolním rohu.

Pokud je k nějakému doplňku k dispozici dokumentace, je přístupná po zmáčknutí tlačítka "Uživatelská dokumentace" nebo "Obchodní dokumentace".

Používané

Záložka "Používané" zobrazuje veškerá doplňující řešení, která jsou na dané licenční číslo v Helios Store evidovány a zároveň byly alespoň jednou do instalace staženy.

Kompletní seznam

Na této záložce je vidět seznam všech řešení, které je možné zakoupit, nebo jsou ke stažení zdarma, nebo jsou součástí distribuce. Tedy vše, co je pro danou licenci k dispozici.

Zdarma

Na této záložce je vidět seznam všech řešení, která jsou zdarma k dispozici.

K zakoupení

Na této záložce je seznam všech řešení, která je ještě možné zakoupit.

Vybrané

Záložka zobrazuje veškerá řešení, která jsou označená pomocí tlačítka "Přidat" k instalaci.

Za obsah tohoto článku odpovídá Iva Mottlová, máte-li k obsahu připomínky, pošlete nám mail
Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
dokumentace orange
dokumentace easy
společné návody a tipy
interní dokumentace
Nástroje
další nástroje
Tisk/export