Důležité:


Firemní aktivity - Změny 2015

Z Asseco Solutions
Přejít na: navigace, hledání
groups: lcs ; lcseditor ; partner (ro) ; translator (ro) ; customer (ro) ; anonymous (ro) ;


Obsah

Verze 2.0.2015.1200 ze dne 14.12.2015

Oprava Ve verzi 0903 při uložení položky Zboží a služby na plnění úkolu vyskočila chyba Could not find stored procedure dbo.hp_DosleObj_PridejPrednastaveneObaly20

Opraveno.Verze 2.0.2015.0900 ze dne 12.10.2015

Novinka Aktivity / úkoly - Kalendáře - vše.

Do kalendáře se načítaly všechny aktivity/úkoly, které měly vyplněné Datum zahájení/začátku. Nyní podmínka pro výběr záznamů do kalendáře přesně odpovídá podmínce, na kterou je filtrován přehled, nad kterým je akce spuštěna + vyplněné datum. Navíc je zohledněna systémová filtrace (Nástroje přizpůsobení - Filtrace tabulek).


Novinka Aktivita - Zboží a služby.

V editoru záložky Zboží a služby v Aktivitě se mohlo stát, že se nesprávně uložily některá data týkající se slev. Opraveno.


Novinka TabSvsPredmet.VyrCislo prodlouženo z 25 na 100 znaků.Verze 2.0.2015.0800 ze dne 14.09.2015

Novinka Aktivity, záložka 7, funkce Generování skladových dokladů, faktura přijatá nebo faktura vydaná – nyní nabízí i řady dobropisů.


Novinka V přehledu Podklady k fakturaci byla upravena vazba Řešitel - Zaměstnanec, aby korektně fungovala pro všechny typy podkladů.


Novinka Bylo doplněno zobrazení čísla týdne v kalendáři editačního pole pro datum.Verze 2.0.2015.0502 ze dne 02.06.2015

Oprava Chyba ve vazbě nad plněním úkolu – vazba na organizaci aktivity:

Ambiguous column name 'CisloOrg'.
Opraveno.


Oprava Při zakládání nového záznamu v aktivitě, záložka Zboží a služby se mohla objevit hláška Invalid value for field 'SazbaDPH' nebo 'Could not convert variant of type (UnicodeString) into type (Boolean)'.

Opraveno.Verze 2.0.2015.0500 ze dne 25.05.2015

Novinka Na úkoly ve firemních aktivitách byla přidána organizace.

Zároveň do přehledů nad organizacemi byly přidány akce Úkoly, které zobrazí přehled úkolů ve kterých jsou aktuální nebo vybrané organizace navázány.


Novinka Firemní aktivity - aktivita - Zboží a služby.

Dopracována cenotvorba.
Do dodatků na aktivitě přidáno Vlastní DIČ DPH.
Editor Zboží a služby: Sazba DPH a DPH nyní bude fungovat stejně jako v oběhu zboží. Přidána záložka Slevy - design i funkčnost totožná se slevami na položce OZ. Na záložku Ceny přidány dvě čtveřice atributů 'po slevě'. Do slev k organizaci vstupuje organizace na záložce Účastníci jednání z aktivity.Verze 2.0.2015.0300 ze dne 27.03.2015

Novinka Expediční příkaz generovaný z nabídkové sestavy, která je připojena na aktivitu, bude rovněž připojen na zdrojovou aktivitu.


Novinka Na kategorii aktivity přidána konstanta Priorita generování na sklad, která určuje na který sklad se budou generovat doklady OZ ze Zboží a služeb na aktivitě. Zda to bude prioritně sklad zadaný na kategorii aktivity anebo sklad zadaný v dodatcích na aktivitě.Verze 2.0.2015.0200 ze dne 26.02.2015

Novinka Při vytváření nového záznamu Spotřeba zboží a služeb na aktivitě se nově primárně nabídne zboží ze skladu, který je nastaven v Dodatcích na aktivitě. Pokud zde není, vezme se sklad z kategorie aktivity. Pokud ani zde není, vezme se aktuální sklad. Stejný sklad dle předchozího pravidla se dostane na hlavičku dokladu při generování dokladu OZ. Pokud není nikde sklad nastaven, doklad se nevygeneruje.


Novinka Délka atributu Předmět u Opakovaných úkolů prodloužena ze 40 na 255 znaků, aby korespondovala s délkou předmětu u standardních úkolů.
Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
Navigace
dokumentace orange
dokumentace easy
společné návody a tipy
interní dokumentace
Nástroje
další nástroje
Tisk/export