Důležité:
POZOR! Od verze 2.0.2019.0900 se zavádí funkcionalita Kmenové karty výrobních čísel (VČ):

  • Aktualizační skript z verzí nižších než 2.0.2019.0900 zajišťuje generování kmenových karet výrobních čísel do nové tabulky TabVyrCK dle nejdříve založeného stavu VČ v tabulce TabVyrCS.
  • Na databázích, kde se ve velkém rozsahu zadávají VČ (tj. s počty stavů VČ řádově ve stovkách tisíc), může aktualizace trvat déle. Počítejte s tím při plánování updatu z verzí nižších než 2.0.2019.0900.
  • Podrobnosti k funkcionalitě naleznete v Poradně.

Akce - Společné kapitoly

Z Asseco Solutions
Přejít na: navigace, hledání
groups: lcs ; lcseditor ; partner (ro) ; translator (ro) ; customer (ro) ; anonymous (ro) ;

Nabídka Akce v pruhu nabídek (hned pod záhlavím okna) obsahuje tři možnosti:

Nové okno <Ctrl><N>

Po potvrzení nabídky Nové okno se otevře nové okno systému Helios Orange, nejprve se otevře dialogové okno pro výběr firmy kterou chcete otevřít, po jejím potvrzení budete mít otevřeno další okno systému. Můžete tedy pracovat ve např. dvou firmách zároveň.

Upozornění Pokud si otevřete do dvou oken jednu (stejnou) firmu, je potřeba věnovat zvláštní opatrnost hlavně při mazání záznamů a zadávání nových záznamů v případě zobrazení totožného přehledu.

Jiná firma <Ctrl><J>

V případě vícefiremní instalace se pomocí akce Jiná firma přepnete do další firmy kterou chcete zpracovávat. Práce ve stávající firmě (databázi) bude ukončena a otevře se zvolená firma (databáze). Není tedy nutno ukončovat celý systém a znovu se přihlašovat.

Konec <Alt><X>

Po potvrzení této nabídky bude ukončena práce se systémem.

další

Osobní nástroje
Jmenné prostory
Varianty
Akce
V jiných jazycích
Navigace
dokumentace orange
dokumentace easy
společné návody a tipy
interní dokumentace
Nástroje
další nástroje
Tisk/export